Ceník

Investice do Vašeho úspěchu

Digitální marketing dostupný pro všechny!

Aktivity digitálního marketingu přizpůsobím velikosti Vaší firmy a dostupnému rozpočtu.

Nenabízím balíčky naplněné nepotřebnými službami, ale práci zaměřenou na aspekty digitálního marketingu důležité přímo pro Váš business!

Před začátkem spolupráce Vám vytvořím odhad časové náročnosti a budete tak přesně vědět, kolik si na získávání nových zákazníků v rozpočtu vyhradit. Abyste si mohli udělat orientační představu ještě před zcela nezávaznou poptávkou, níže naleznete orientační časové rozsahy.

PPC reklam
příspěvků na sociální sítích

Malá firma s jednoduchým produktem

Orientační měsíční správa digitálního marketingu je 5 - 10 hodin.
Zpravidla se jedná o jednu až dvě digitální kampaně, základy optimalizace stránek a sociálních sítí.

Střední firma s více produkty

Orientační měsíční správa digitálního marketingu je 15 - 25 hodin.
Až 10 digitálních kampaní na více platformách. Zpravidla jak vyhledávací tak obsahová inzerce. Důkladná optimalizace stránek a sociálních sítí. Vyhodnocování chování návštěvníků stránek a měření konverzí.

Velká firma s komplexními produkty

Orientační měsíční správa digitálního marketingu je nad 35 hodin.
Nad 10 digitálních kampaní na více platformách. Vyhledávací i obsahová inzerce. Cílení na specifické segmenty. Pokročilá SEO a textová optimalizace stránek i sociálních sítí. Detailní vyhodnocování chování návštěvníků stránek, včetně nastavení a hlídání hodnot konverzí až po následný výpočet ROI.

Začátek spolupráce je časově náročnější, zahrnuje úvodní analýzu a design veškerých marketingových aktivit. V závislosti na původním stavu a komplexnosti marketingu je časová dotace první 2 měsíce přibližně dvojnásobná.

vytvořených webových stránek
%
reklamních platforem
stran marketingového textu
%
spokojených klientů