Reference

Příběhy úspěchů v digitálním marketingu

Digitální marketing na míru přímo Vašemu businessu

Kampaně tvořené z pohledu zákazníka

Každý úspěšný marketing musí rozumět své cílové skupině (zákazníkům). Abychom mohli zákazníky oslovit správným způsobem a na správném místě, tak se na Vaše služby/produkty podívám očima zákazníků. Až po této důkladné analýze začnu tvořit efektivní a účinnou marketingovou kampaň. Díky bohatým zkušenostem z mnoha různorodých oborů získáte od VS Consult unikátní digitální marketing.

Vybrané reference z posledních 12 měsíců

Velká IT společnost vyvíjející CRM řešení

Velká společnost s komplexními a širokými potřebami digitálního marketingu. Nad 10 aktivních kampaní se značným rozpočtem cílí na B2B segment. Cílení především na management retailových řetězců činí efektivní oslovení velkou výzvou.

Poskytnuté služby: PPC kampaně, analýza chování návštěvníků, SEO optimalizace, přetextace stránek, remarketing, branding.

it_ref_low@0,2x
cs_ref_low@0,35x

Velkoobchod s hutními materiály

Časté využití prodávaných materiálů koncovými zákazníky vyžaduje perfektní zacílení na firemní publika pro efektivní marketing. Chytrá kombinace klíčových slov a retargetingových listů doplněné o jednorázové akce zajišťuje efektivitu inzerce.

Poskytnuté služby: PPC kampaně, analýza chování návštěvníků, SEO optimalizace, přetextace stránek, retargeting.

Soukromá zubní ordinace

Cílit na movitější klientelu a být při tom velmi šetrní k marketingovému rozpočtu? Pro VS Consult se nejedná o překážku! Podpora akvizice nových pacientů je aktivní sociální sítí a dává jistotu, že Vám zde bude poskytnuta ta nejlepší péče.

Poskytnuté služby: PPC kampaně, analýza chování návštěvníků, správa sociálních sítí.

dentist_01_low@0,35x